KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17493026
nr 1749 3026
Oljemålningar
2 st, Claire View (f. 1957), Sverige. Signerad, daterade 2015,2016, "Coltellini", "Pettersson" Olja på duk, yttermått inklusive ram: 37x28,37x34 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:47:35
8/12 20:42:35
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer